Avatar uživatele
Lumpy

Jdete dopředu s technologií nebo radši máte starší ověřený??

Myslím třeba mobily jako dotykáče atd.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Kerberus, tom004 před 4780 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Jak v cem, rad zkoumam novinky. Ale zase cim jsou pristroje novejsi, tim jsou poruchovejsi. Ale pokud se neco naskytne, rad to vyzkousim a pokud me to skutecne zaujme, tak i koupim. Za poslednich par let to byl iPhone, at si o nem rika kdo chce co chce :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Nové ano,ale zase ne stylem „teď hned to musím mít“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

Novým techologiím se asi nevyhneme, to by jsme třeba tady nemohli debatovat.

Osobně se novotám přispůsobuji, až kdyť jsou trošku zaběhnuté, nemusím to mít hned.

Ale na některé „staré“ věci nedám dopustit, jako třeba obyčejný lístek s nákupem, nebo mýdlo místo Xin1 gelů, klasickou knihu před e-bookem, a zejména:
obchod je pro mně obchod, a ne market,
kino je kino a ne cinema city,
koupaliště (plovárna) koupaliště a ne aquapark,
prodavač je prodavač a ne sales manager anebo sales asistent,
a tak dále a tak dále a tak dále a tak dále

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Jdu dopředu s technologií a pokud na to mám,tak koupím.Než mi ho ukradnou.Akorát jsem nepřišel na chuť dotykáči,konkrétně vychvalovaný a nejlíp prodávaný Samsung Star.Koupil jsem ho manželce,pak ji nadával,že se na něm nenaučila a pak jsem i já zjistil,že tento způsob ovládání zdá se mi být poněkud nešťastný.Nové technologie ano,ale není nad klasickou qwerty klávesnici.Některé telefony předstihly svou dobu a dodnes se jim novinky nevyrovnají.Sony ericsson P1i,Nokia E61,E61i atd..kromě vylepšení foťáku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Technologii vyzkouším a pak se pro mne buďto stane ověřenou, nebo ne…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dougie

Mno záleží k čemu ho chci třeba můj strejda,který pracuje na střeše má starou nokii,která mu padá na zem a perfektně drží ale kdyby to měl být můj dotykáč…
A také někdo má mobil na telefonování,někdo na hraní a poslouchání písniček tak na tom také záleží:)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Treba pri „vyrobe deti“ je asi nejlepsi to stary overeny.
Sorry,cetl jsem jen ten nadpis.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek