Malka

Jde zvětšit obraz při přehrávání videa z emailu ?

Když si přehrávám video z doručeného emailu,mám malý obraz, asi 8×4cm, což se mi zdá dost malé.Poraďte, jestli to jde a co k tomu potřebuji, aby byl obraz větší.Mám notebook Asus X51L.Děkuji za odpověď.Malka.

Nejlepší odpověď
anonym

v dotazu chybí některé podstatné informace, takže nelze poradit přímo na míru

1/ nevime zda „přehrávám video z doručeného emailu“ znamena prehravat jej primo ve webovem prohlizeci podobne jako youtube video, nebo zda jste video soubor jen emailem obdrzela

2/ pokud plati prvni moznost pak nevime jaky webmail vlastne mate (gmail, seznam, kazdy toto resi jinak) nebo zda nejde jen o odkaz na nekterou online databazi videi (youtube, stream.cz, apod…) a pokud plati druha moznost pak nevime jaky pouzivate multimedialni prehravac na svem pc (wmp, vlc)

  • takže jen obecně, stažený video soubor at uz prijde odkudkoliv doporucuji prehravat v prehravaci VLC (ke stazeni na www.videolan.org ), nejsou s tim pak zadne problemy a poklepanim do prostred obrazu (dvojklik) muzete video kdykoliv zvetsit na celou obrazovku a zpet
  • pokud jste video obdrzela emailem ve forme ktere vas webmail podorumel a ihned vam nabidl flash prehravac primo v okne prohlizece, zkuste hledat v tomto proehravaci ikonu ktera vas prepne do celoobrazovkoveho rezimu, v pripade youtube prehravace je to ikona v podobe 4 sipek jsoucich od stredu, casto se symbolicky pouzivaji dva ruzne velke protnuté obdelníky …

v nouzi zkuste klavesovou kombinaci ALT+ENTER