Když si přehrávám video z doručeného emailu,mám malý obraz, asi 8×4cm, což se mi zdá dost malé.Poraďte, jestli to jde a co k tomu potřebuji, aby byl obraz větší.Mám notebook Asus X51L.Děkuji za odpověď.Malka.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 5829 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
v dotazu chybí některé podstatné informace, takže nelze poradit přímo na míru
1/ nevime zda „přehrávám video z doručeného emailu“ znamena prehravat jej primo ve webovem prohlizeci podobne jako youtube video, nebo zda jste video soubor jen emailem obdrzela
2/ pokud plati prvni moznost pak nevime jaky webmail vlastne mate (gmail, seznam, kazdy toto resi jinak) nebo zda nejde jen o odkaz na nekterou online databazi videi (youtube, stream.cz, apod…) a pokud plati druha moznost pak nevime jaky pouzivate multimedialni prehravac na svem pc (wmp, vlc)
…
v nouzi zkuste klavesovou kombinaci ALT+ENTER
| 0 Nominace Nahlásit |
Otázka nemá žádné další odpovědi.
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |