Ferda86

Jde znovu obnovit registrace vozidla, které je v polopřevodu?

K 12.12.2015 jsem vlastníkem vozidla v polopřevodu, na úřadě mně řekli,že jsem vyřazen z evidence,je možné opětovně příhlásit nebo znovu zlegalizovat registraci vozidla?? Vozidlo není tak staré na to,aby se použilo jen na náhradní díly. Je v perfektním stavu.

Nejlepší odpověď
Drap

Odvést do šrotu.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Ne, není to možné.
Sice se nabízí jedno řešení, ale to si kup rovnou nové a bude to levnější.
Opětovně s tímto jedním autem projít celou homologaci od výrobce, za což zaplatíš několik desítek tisíc.
Je to, jako kdybys dovezl auto ze zahraničí pro neevropský trh a zde ho chtěl provozovat.

cukrar

Teoreticky ano, ale prakticky a finančně nikoliv.

Individuelní výroba vozidla.

Prodat na náhradní díly je levnější.