tucnakscot

Jde zjistit na FB, kdo si mě bloknul?

Zdarec,
Chci se zeptat, jak uz je viz nahore napsane a pokud ano, tak co mam pro to udelat, aby se mi zobrazili jmena lidi, kteri si mne blokli ? Diky.

Odpovědi
icurusL

Nějaký list „Kdo si tě bloknul“ není. Ale můžeš to zjistit tak, že otevřeš chat daného člověka a vyzkoušíš jestli mu můžeš napsat zprávu.

  • Potom můžeš zkusit načíst jeho profil, protože pokud si tě bloknul, nenačteš ho.
  • Zkus použít i vyhledávač ve Facebooku, pokud nenajdeš danou osobu, jsi zablokovaný.
  • Poté ho zkus vyGooglit, pokud ti ho Google nenajde, jsi zablokovaný.
  • Nebo si vytvoř druhý účet a vyzkoušej jestli se ti ten daný profil načte a není jenom odstraněný.

Zdroj: http://www.wi­kihow.com/Find-Out-Who-Has-Blocked-You-on-Facebook