bolak

Jde zjistit kterej větrák jede naplno, aniž bych musel otevřít počítač?

Nejlepší odpověď
Hlada

Otáčky těch, které jsou připojené k základní desce se dají zjistit pomocí některého z monitorovacích programů (AIDA64, PCWizard, Speccy). Ty, které jsou připojené ke zdroji jsou zpravidla na bedně a dají se zablokovat třeba špejlí. Otázkou je, proč tu bednu neotevřít a nezastavovat je postupně rukou.

bolak

Hlada: protože už by mi ho pak případně nevzali k reklamaci

bolak

prosimtě napiš mi kde to v tom daným programu najdu, zajímá mě hlavně větrák na procesoru a na integrovaný grafice