bolak

Jde získat odkaz na tlačítko?

Když mám na stránce tlačítko, např: „Vybrat soubor“ , jde i na toto tlačítko získat odkaz?

Nejlepší odpověď
odik

Formular muze byt odesilan jako POST nebo jako GET. Pokud jde o GET formular, tak je mozne ho nahradit jednoduchym odkazem. Pokud jde o POST (je pouzivan casteji), tak nejde ziskat odkaz simulujici odeslani.

Další odpovědi
Dochy

Ne.
Napadá mne jedna možnost k vyzkoušení (které dávám tak 10% šanci na úspěch), ale musela by být upravena i ta stránka.

anonym

Pokud po najetí myši na tlačítko kliknu pravým myšítkem, tak se mi zobrazí menu, kde je zkopírovat adresu odkazu, klik a pak vložit třeba do txt. http://2i.cz/e5f87a50­83
Doplňuji:
jde to , číhni http://2i.cz/f934b69c­4f

anonym

Špatně jsem pochopil otázku, inu jsem vůl, ale štěstí stejně na mne nesedne

bolak

česílko: je to přesně tak jak píše dochy, myslím samozřejmě javascript, ale aspoň teď konečně vidím, za jakého počítačového analfabeta mě zdejší společnost považuje :))

Dochy

Česílko: To už je ale odkaz na novou stránku (takže vlastně adresa stránky, na kterou by ses dostal) Předpokládám, že na to dotaz ale není. Je spousta tlačítek, která obsluhuje třeba javascript (právě výběr souboru) a druhá spousta tlačítek, která jsou dynamicky generovaná i s dynamickými odkazy (třeba rozhraní po webmail, či někeré diskusní servery) a v době použití takto získaného odkazu už je odkaz vlastně neplatný.