dědapetr

Jde zamrazit česnek?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Ano jde, běžně to dělám.

Další odpovědi
panenka

Česnek můžete i zamrazit. Jednotlivé stroužky zmrazte zvlášť a teprve pak nasypte do sáčku a dejte do mrazáku. Díky tomu se stroužky nezamrazí k sobě tak pevně a půjdou snadno oddělit.

Zdroj: http://hobby.id­nes.cz/video-testovali-jsme-moderni-udelatka-na-cesnek-kupodivu-funguji-pyw-/hobby-domov.asp?c=A110120_­112902_hobby-domov_mot

tom004

Pro takové to,co kbyby chyběl,používám obaly z kinder vajíček(ty z umělé hmoty).Oloupané stroužky,do každé půlky,počet podle velikosti,zacvaknu a zamrazím. Kdo má rád koprovku,nacpe tam kopr ap. Po rozmražení je vše jako čerstvé,vajíčka jsou poměrně vzduchotěsně uzavřena, a ještě nezaberou moc místa.