Velbloud

Jde zaheslovat Firefox, aby bez zadání hesla pracoval pouze Offline?

Nejlepší odpověď
chudst

FF je internetový prohlížeč. Takže „pracovat offline“ bude akorát tak na prohlížení stránek, které máte uloženy v počítači. FF si můžete zaheslovat pomocí různých šifrovacích programů ( http://www.stud­na.cz/bezpecnost-a-ochrana-pc-sifrovaci-programy-c-0804.html ), ale nejde nastavit, aby se bez zadání hesla objevovaly stránky pouze offline. Alespon o nicem nevim. (Snad jedine – nemam vyzkousene – pres Rodicovskou kontrolu, kterou naleznete v Ovladacich panelich, mate-li Windows Vista ci 7.)