Rylon

Jde z flashdisku instalovat os na notebook bez os?

(otazka k predchozi otazce)

Nejlepší odpověď
Hohny

Ano jde, nejdříve se musí z flashky udělat bootovací disk a pak nahrát instalaci, ale existuje program WintoFlash, který všechno udělá za vás, stačí dát do USB flashku a do mechaniky instalační cd OS nebo pokud nemáte k dispozici PC s mechanikou, tak stáhnou image CD s OS a pomocí programu Daemon Tools, udělat virtuální mechaniku.
Zde je kdyžtak podrobný návod:
http://techne­t.idnes.cz/in­stalace-windows-z-usb-0sq-/software.aspx?c=A120611­_171727_softwa­re_dvr
Doplňuji:
To, že nejde opravit příspěvek, na to si musím zvyknout a přečíst si po sobě nejdříve odpověď, takže se omlouvám za chybičky.

Další odpovědi
Rohlik

Taky musí být v BIOSU možnost bootovat z USB povolena.

Hohny

Koukám, že ten program Wintoflash bere i image CD (iso), takže žádnou virtuální mechaniku přes Daemon Tools dělat nemusíte.