Tw!st

Jde z Aukra (PayU) vybírat peníze na PayPal ?

Když něco prodám na Aukru tak mi to jde asi automaticky na ten PayU účet že ? dá se nějak nastavit aby mi to chodilo na PayPal, nebo abych si to z PayU poslal na PayPal ? díky
Doplňuji:
takže nejde převést z PayU na PayPal, ale jde to udělat tak, aby mi lidi posílali peníze přímo na PayPal ? tím je to ještě lepší. Neví tu někdo jak to nastavit aby mi lidi neposílali peníze na PayU ale na PayPal ? díky

Odpovědi
anonym

Z PayU na PayPal peníze poslat nelze – lze posílat pouze mezi PayPal účty a mezi vlastním PayPal a vlastním bankovním účtem.
Ale můžeš platební systém Aukra (PayU) nepoužít a nechat si kupujícími posílat peníze přímo na svůj bankovní účet (z jejich bankovních účtů) a nebo na svůj PayPal (z jejich PayPal účtů) – záleží jen na tobě, jak si nastavíš platební podmínky jednotlivých aukcí (svých nabídek).
Doplňuji:
Prostě v rámci nastavení podmínek aukce (popis předmětu…) definuješ i platební podmínky – uvedeš identifikátor svého PayPal a nebo číslo svého bankovního účtu – podle toho, kam chceš, aby ti kupující zaplatil!