Lgee

Jde z 1000 Kč udělat za rok milión?

Nejlepší odpověď
Kepler

Z jedné tisícovky to nejde, musíš mít dvě. Polož je na sebe rubem a lícem a zašeptej jim: milujte se a množte se…Třeba to zabere.

Další odpovědi
Kelt

Když nevíš so s 1000 Kč, tak nač by ti byl milion.

Drap

Až příjdeš na to, jak to udělat, tak napiš.

anonym

Jasně. Vem si smoking, navoň se a vyraž na lov přestárlých milionářek. Ať se do tebe nějaká zamiluje. Kup párkrát kytku a povídej jí veselé historky. Nastěhuj se k ní a dáli bůh, tak si jí do roka a do dne vezme k sobě do nebe a stihne ti darovat svoje úspory. Budeš milionářem.

xxx3

také bych měl jeden recept, vsadit sportku (samozřejmě správná čísla) a pak už je to snadné. Nebo třeba Poker, Ruleta…

dr.luha

Stačí, abys´ prodal tisíc nějakých věcí po jedné tisícovce a máš to v kapse.

McArthur

V Zimbabwe zvládneš i miliardu… 🙂

Víš, ono by to šlo i u nás, ale to se budeš hodně ohánět. Spotřebu energie budeš mít takovou, že nakonec budeš rád, že z toho vylezeš živ a zdráv. A nezapomeň, že z toho zaplatíš patřičnou daň, takže budeš potřebovat vydělat víc jak milion.