Survivor...

Jde vůbec přetáhnout hudba, obrázky, videa z pc na paměťovku?

Ahoj. Koupila jsem si paměťovku (micro sd) a adaptér. Normálně jsem jí strčila do pc, ale nevím, jak na ní přetáhnout hudbu, obrázky, videa . Jde to vůbec? V nabídce je jen: 1)Vytisknout obrázky, 2)Zobrazit prezentaci obrázků, 3)Kopírovat obrázky do složky v počítači, 4)Otevřít složku a zobrazit soubory. Co mam dělat???????

Nejlepší odpověď
Bedy

Paměťovku byste měla vidět v Tento počítač jako Vyměnitelný disk. No a to, co chcete zkopírovat, tak na to klikněte, stiskněte ctrl+C a skočte do toho Vyměnitelného disku v Tento počítač.

Další odpovědi
Alesh

to neumíš kopírovat z disku na disk? co vás v tý škole učí?

průzkumník, jedno okno co, druhý okno kam a přetáhnu, ne?