Američanka

Jde vůbec nějak pojistit nemovitost v USA a Kanadě proti požářům,hurikánům nebo propadům půdy(Sinkhole)?

Když vidím tohle video https://m.you­tube.com/watch?v=e­Ibf7MCacyU tak si dávám otázku na kolik(pokud to jde pojistit) zhruba v USA a Kanadě by měsíčne nebo celoročně vycházelo pojištění proti požářům,hurikánům nebo propadům půdy(Sinkhole)­. Děkuji

Odpovědi
Edison

Pojistit lze úplně všechno. Je to jen otázkou ceny.

Drap

Vycházet to bude podle toho co všechno a na jakou hodnotu pojistíš a u koho. Informuj se přímo u konkrétní pojišťovny.