Avatar uživatele
bolak

Jde vsadit tiket s chybami?

Je možné v sázkové kanceláři vsadit na tiket 20 zápasů třeba se třemi chybami, tedy aby i když mi 3 zápasy z dvaceti nevyjdou, mi sázková kancelář vyplatila nějakou výhru?

Pokud ano jaká jsou pro takovéto sázení podmínky a jak se počítá výsledný kurz?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, Drap před 4543 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Jde vsadit tiket s chybami.
Nevím přesně jaká jsou pravidla sázení v tomhle případě,ale mám dojem,že se odečítají kurzy zápasů,které nevyšly a násobí se vsazená částka kurzem,který zůstane po odečtení-jistě to ale nevím.Vsadí-li se na chyby,potencionální výhra není nijak vysoká.V podstatě se vrátí to,co vsadíte a někdy ani to ne.
Co vím,tak vsadit se dá třeba na skupiny-to máte třeba 10 zápasů,roz­dělených do tří skupin a vsadíte třeba 20 korun,tak ta vsazená částka se rozpočítá,takže to vyjde třeba 5 korun na skupinu.Pokud je výsledný kurz ve skupině třeba 5 a celá skupina vyjde tak máte 25 kč.Pokud ne,tak nic.Ale taky se to jestě kombinuje-takže sázet na tři skupiny je málo.Posílám odkaz jak to vypadá v praxi na tiketu,třeba se v tom vyznáte líp.A taky záleží jaký typ sázky si určíte.
Ono těch variant na sázení je docela dost a v nich aby se svině vyznala.
https://home.tip­sport.cz/page/saz­ka-pojistka

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek