bolak

Jde vsadit tiket s chybami?

Je možné v sázkové kanceláři vsadit na tiket 20 zápasů třeba se třemi chybami, tedy aby i když mi 3 zápasy z dvaceti nevyjdou, mi sázková kancelář vyplatila nějakou výhru?

Pokud ano jaká jsou pro takovéto sázení podmínky a jak se počítá výsledný kurz?

Nejlepší odpověď
iceT

Jde vsadit tiket s chybami.
Nevím přesně jaká jsou pravidla sázení v tomhle případě,ale mám dojem,že se odečítají kurzy zápasů,které nevyšly a násobí se vsazená částka kurzem,který zůstane po odečtení-jistě to ale nevím.Vsadí-li se na chyby,potencionální výhra není nijak vysoká.V podstatě se vrátí to,co vsadíte a někdy ani to ne.
Co vím,tak vsadit se dá třeba na skupiny-to máte třeba 10 zápasů,roz­dělených do tří skupin a vsadíte třeba 20 korun,tak ta vsazená částka se rozpočítá,takže to vyjde třeba 5 korun na skupinu.Pokud je výsledný kurz ve skupině třeba 5 a celá skupina vyjde tak máte 25 kč.Pokud ne,tak nic.Ale taky se to jestě kombinuje-takže sázet na tři skupiny je málo.Posílám odkaz jak to vypadá v praxi na tiketu,třeba se v tom vyznáte líp.A taky záleží jaký typ sázky si určíte.
Ono těch variant na sázení je docela dost a v nich aby se svině vyznala.
https://home.tip­sport.cz/page/saz­ka-pojistka