annas

Jde vrátit DVD přehravač, když nesplnil moje očekávání?

Koupila jsem si v Tescu DVD SONY, bylo u něj napsáno, že je to novinka a že je v akci. Včera mi ho přišel vnuk zapojit a lamentoval, že jsem si koupila pěkný šunt, že to žádná novinka není. Že za ty peníze jsem mohla mít daleko lepší a s více funkcemi. Sice by prý nebyl Sony, ale byl by lepší.

Mohu si to dojít vyměnit?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Zkusit to můžeš, ale v rámci reklamace moc šancí na to nemáš. Protože však píšeš, že je to z tesca, tak z osobní zkušenosti vím, že tam to nezkouší a pokud řekneš, že velmi dlouho a špatně načítá disk, tak ti jej vymění nebo vrátí peníze. Když ho budou chtít měnit, řekni, že si připlatíš a koupíš právě ten jiný, že nevěříš, že ten druhý půjde. Mohlo by to dopadnout.
Jinak pouze nespokojenost s výrobkem není důvod k reklamaci dle zákona.

Další odpovědi
alexandra

Vrácení bez udání důvodů je možné,ale musí to být rychle a každý obchod to má jinak a mělo by to být napsáno na účtence.Je to cca 8 dní.Pokud už ho máte déle,tak jak už tady bylo řečeno,něco si vymyslet.Jinak já kupuju elektroniku pouze v Okay,protože tam to můžu vrátit bez udání důvodů do jednoho měsíce.