Avatar uživatele
annas

Jde vrátit DVD přehravač, když nesplnil moje očekávání?

Koupila jsem si v Tescu DVD SONY, bylo u něj napsáno, že je to novinka a že je v akci. Včera mi ho přišel vnuk zapojit a lamentoval, že jsem si koupila pěkný šunt, že to žádná novinka není. Že za ty peníze jsem mohla mít daleko lepší a s více funkcemi. Sice by prý nebyl Sony, ale byl by lepší.

Mohu si to dojít vyměnit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, Miroslavst, vagra, Adlim, gagaga před 4866 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Zkusit to můžeš, ale v rámci reklamace moc šancí na to nemáš. Protože však píšeš, že je to z tesca, tak z osobní zkušenosti vím, že tam to nezkouší a pokud řekneš, že velmi dlouho a špatně načítá disk, tak ti jej vymění nebo vrátí peníze. Když ho budou chtít měnit, řekni, že si připlatíš a koupíš právě ten jiný, že nevěříš, že ten druhý půjde. Mohlo by to dopadnout.
Jinak pouze nespokojenost s výrobkem není důvod k reklamaci dle zákona.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
alexandra

Vrácení bez udání důvodů je možné,ale musí to být rychle a každý obchod to má jinak a mělo by to být napsáno na účtence.Je to cca 8 dní.Pokud už ho máte déle,tak jak už tady bylo řečeno,něco si vymyslet.Jinak já kupuju elektroniku pouze v Okay,protože tam to můžu vrátit bez udání důvodů do jednoho měsíce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování