Noga

Jde vložit Youtube video do HTML emailu?

Chtěl bych rozeslat propagační Youtube video v emailu. Většina klientů používá Seznam email. Zkoušel jsem poslat email z jedné schránky do druhé, při odeslání se to zobrazí normálně jak by mělo, ale když email zkontroluji v druhé schránce, už tam je jen text.
Vkládám to jako iframe a DOCTYPE mám XHTML 1.0 Frameset.
V nejhorším tam vložím tlačítko/obrázek s odkazem, ale zajímalo by mě jestli to někomu funguje.

Nejlepší odpověď
Bedy

Emailem se takové věci neposílají. Rozumná volba tam je vložit odkaz na to video. já navíc emaily posílám jako prostý text, HTML já v emailu nepoužívám, je to takové brutální, zbytečně to zatěžuje sítě.