Jde veřit tomuto realitnímu článku?

děkuji za odpovědi na tento zkopírovaný članek z idnes.cz https://www.id­nes.cz/ekonomi­ka/domaci/cha­ta-chalupa-nakup-koronavirus-realitni-trh.A200411_084­805_ekonomika_svob

Odpovědi
Edison

Tak vzhledem ke zdroji bych tomu já osobně nevěřil.

elkon

Záleží, kde onen zdroj (ČTK), bere informace. Jestli je to od Statistického úřadu, tak na tom něco bude.

Mc Merkurion

… tak vzhledem k situaci některých jedinců, jež jsou díky karanténě zavřený v paneláku a slyší, že hranice jen tak nechtěj otevřít, se tomu obsahu toho článku dá věřit i bez relevantních zdrojů >>> není šprochu, aby na něm nebylo pravdy trochu …

Drap

Jsou to jen odhady bez reálného základu. Osobně si myslím, že to tak horké nebude. Kdo ale chce, ať věří.