Gulas12545

Jde ve Win10 změnit barva oken, hlavního panelu aj.?

Jako to bylo v sedmičce…

Nejlepší odpověď
anonym

Nevím jak to byla v 7mičkách ani jak je to v 10tkách, ale zkus něco prohledat na Google.
https://www.go­ogle.cz/search?q=win+10+­barva+oken&biw=1138­&bih=528&source=lnms&sa=­X&ved=0CAUQ_A­UoAGoVChMIr9eX6qmI­yAIVzAQaCh0KbgNn&d­pr=1.2

Další odpovědi
Lamalam

Neznám ani desítky ani sedmičky, ale proč by to nemělo jít? To dovedly již prehistorické Win 3.0.

led

Windows 10 a staršie
Klikni si na obrazovku pravým tlačítkom myši. V ponuke klikni na „přizpůsobit“ otvorí sa ti stránka „přizpůsobit“. Tu si môžeš vybrať obrázok na pozadie, motív, farbu motívu, obrazovku uzamknutia, úpravu ponuky „start“