Vašek123

Jde u notebooku asus X51L zvýšit rozlišení obrazovky nad jeho max? Jeho max je 1280×800

Nejlepší odpověď
beer

Nejde a bylo ti to přece již sděleno zde: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/da-se-zvetsit-rozliseni-obrazovky-nad-jeho-max …

Další odpovědi
mosoj

Bylo by dobré si ujasnit co je to rozlišení. Myslím si že u LCD to na pochopení není zase až tak náročné, o něco těžší je to u CRT ale ten zobrazovač u notebooku určitě nemáš.

Jsemtady

Nejde. To max jsou jednotlive body displeje, vic jich nema. Mozna vy to win mohly posouvat ze bys nevidel cely obraz, ale myslim ze ani to nejde. Snad by to slo pripojit k monitoru/tv. Pokud to tedy ma vystup ..

huxa

Rozlišení obrazovky notebooku nikoliv, jen její výměnou. Ovšem rozlišení GK by mělo jít bez větších problémů upravit.

arygnoc

ide naliať 2 l tekutiny do litrovej nádoby?

rozlíšenie monitora nejde zvýšiť nad jeho limit.

niečo iné je zvýšiť rozlíšenie obrazu – ale to potom VŠADE budeme musieť obraz posúvať.