Avatar uživatele
KatkatkaW

Jde tu opakovaně doplňovat otázky?

Nějak jsem to nenašla 0.0

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4031 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Doplnit můžeš jenom jednou. Potom můžeš pro případné další doplnění, nebo vysvětlení využít prostor „Diskuze“.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Otázka už tu byla probírána několikrát. Tom004 má naprostou pravdu a využívat jiných možností určitě nebude v souladu s pravidly stránek. Používá-li se diskuze ke svému účelu a ne k chatování, tak je její prostor bohatě dostačující, aby se v ní dala jakákoliv otázka probrat do nejmenších detailů.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Zbynas

Nelze.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

bolak napsal:

„Doplnit otázku jde jenom jednou, ale můžeš využít chyby v metrixu a posouvat otázku stále dokola nahoru. Když pak napíšeš co potřebuješ v diskuzi a otázku pošoupneš, tak si lidi všimnou. Využívá se na to takzvané "satanovo tlačítko“ > http://img.pic­tureup.cz/16032013­/63e100fa8e4b647df32223b­45cdf233d2b884a90­.png

Jen musíš dávat bacha, aby mě ta otázka nějakým způsobem nezaujala, protože pak mám tendence psát do diskuze a to prakticky ve všech případech končí zrušením diskuze administrátorem.."

před 4030 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Bolaku nechvástej se. Právě v tvé nepřítomnosti se začaly mazat i diskuze, leda bys tu byl v převlečení.
Jinak někteří uživatelé si pravidla vykládají, jak se jim to zrovna hodí a ani jim není hanba. Možná někdo má jen tak krátkou paměť… 🙂

před 4031 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

tak teď se přesvědčíme kdo má pravdu :)

před 4030 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Jestli myslíš to co já tak už se zas maže celá diskuze. Já si ale pamatuju přesně co tam bylo, takže je jasné, kdo hlásil 🙂

před 4030 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 4031 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 4031 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek