KatkatkaW

Jde tu opakovaně doplňovat otázky?

Nějak jsem to nenašla 0.0

Nejlepší odpověď
tom004

Doplnit můžeš jenom jednou. Potom můžeš pro případné další doplnění, nebo vysvětlení využít prostor „Diskuze“.

Další odpovědi
anonym

Otázka už tu byla probírána několikrát. Tom004 má naprostou pravdu a využívat jiných možností určitě nebude v souladu s pravidly stránek. Používá-li se diskuze ke svému účelu a ne k chatování, tak je její prostor bohatě dostačující, aby se v ní dala jakákoliv otázka probrat do nejmenších detailů.

Zbynas

Nelze.

bolak

bolak napsal:

„Doplnit otázku jde jenom jednou, ale můžeš využít chyby v metrixu a posouvat otázku stále dokola nahoru. Když pak napíšeš co potřebuješ v diskuzi a otázku pošoupneš, tak si lidi všimnou. Využívá se na to takzvané "satanovo tlačítko“ > http://img.pic­tureup.cz/16032013­/63e100fa8e4b647df32223b­45cdf233d2b884a90­.png

Jen musíš dávat bacha, aby mě ta otázka nějakým způsobem nezaujala, protože pak mám tendence psát do diskuze a to prakticky ve všech případech končí zrušením diskuze administrátorem.."

Sůwa

Bolaku nechvástej se. Právě v tvé nepřítomnosti se začaly mazat i diskuze, leda bys tu byl v převlečení.
Jinak někteří uživatelé si pravidla vykládají, jak se jim to zrovna hodí a ani jim není hanba. Možná někdo má jen tak krátkou paměť… 🙂

bolak

tak teď se přesvědčíme kdo má pravdu :)

Sůwa

Jestli myslíš to co já tak už se zas maže celá diskuze. Já si ale pamatuju přesně co tam bylo, takže je jasné, kdo hlásil 🙂

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.