Altair-AC

Je možné změnit barvu očí, když se člověk na ně koncentruje silou vůle?

Někde na internetu jsem četl(už nevím jaká to byla website) ,že člověk když se koncentruje na své oči a snaží se jim změnit barvu silou vůle,že to prý funguje.

Původní otázka
Jde to? (zbytek v popisku)

Otázka je příliš stručná.

Nejlepší odpověď
Emefej

Já už jsem na internetu četl věcí, řada z nich byla ještě podivnější. Nic ti nebrání v tom, abys to vyzkoušel. Pak sem dej fotku před a po.

Další odpovědi
dubraro

Silou vůle, nebo silou přání, se dá dosáhnout ledasco. Funguje to. Jen cesty, kterými se přání plní, jsou někdy dosti bizarní a ne vždy k prospěchu toho, kdo si přál.

yuko

To nevim a necetla jsem o tom. Barva oci se mi meni – nekdy jsou spise modre, nekdy spis dozelena. Silou vule by se nejspis zmenily docervena 🙂

zjentek

Jde to. Běžně mívám tygří oči, silou vůle dokážu měnit na oči baziliška.

Klaproth

Pokud to píšou na internetu, tak to je pravda.

yuko

To nevim a necetla jsem o tom. Barva oci se mi meni – nekdy jsou spise modre, nekdy spis dozelena. Silou vule by se nejspis zmenily docervena 🙂