2vk2

Jde to vůbec?

Jde vymazat celá paměť pořítače? (myslím jako programy, soubory atd.)
Doplňuji:
A jak?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Vše lze vymazat.
Harddisk,paměťová karta,USB Flash disk – formátováním (Počítač > Medium > Z kontextového menu vybrat Naformátovat)
CD/DVD/Bluray Ve vypalovacím programu dáte vymazat medium
RAM se vymaže při vypnutí PC

Další odpovědi
alexandra

Nejlepší je nechat si někým kdo tomu rozumí,odinstalovat všechno a nechat si tam dát znovu Windows,jako na začátku a dát si tam znovu všechny programy.To důležité co nechcete stratit,jako jsou fotky, filmy atd.si dejte na DVD nebo Flashku a pak si to tam hodíte zpátky.

anonym

Snadno toho dosáhnete zformátováním disku v průběhu instalace nového operačního systému.

obecně lze říci že co není na pevném disku nemá delší životnost než do příštího výpadku proudu. Budete mít veškerý software jako nový. I ten který si nezapomenete dodatečně znovu doinstalovat.