Lgee

Jde to udělat na zakázku?

Třeba že bych jim poslal fotku oni by z té fotky udělali animovaný obrázek, udělat na zakázku že bych jim třeba poslal svoji fotku a oni by z toho udělali kreslenej obrázek mě na ten hrneček.
Viz.Obrázek: tahle kresleně akorát že by to udělali kresleně podle fotky co bych jim poslal.

Odpovědi
JájsemRaibek

Ano, jde to. Třeba v grafickém editoru – Irfan view to jde udělat hned. Můžeš si vybrat kresbu, vodovky atd., pak už jen obrázek nanesou na hrnek.

Lamalam

Animovaný obrázek z JEDNÉ fotky? Tak to asi nepůjde.