jendahun

Jde to tak pomalu tady načítat všem,nebo jen u mne v Chromu?pomůže nainstalovat jiný prohlížeč? Je to fakt na pos…

To už je fakt brnkání na nervy.Nebylo to tu špatné,ale teď už mne to opravdu rozčiluje.Je třeba si něco doinstalovat,aby to jelo trochu svižněji?
Doplňuji:
Tak jenom pro informaci,dřív jsem se k tomu nedostal,ale dnes jsem nainstaloval Firefox 11 a načítání tady těchto stránek se podstatně zrychlilo a seká se mi to už míň.Nechápu proč to tak špatně šlape v Chrome.

Nejlepší odpověď
briketka10

taky je to u mně k po…! mám jen Google..
načítá se mi to pomalu dřív to jelo jako, když bičem mrská a teď než se načte otázka, udělí hvězdička, obrátí stránka nevím, jestli se na to tady ne…!
Doplňuji:
nic nepomůže jen se jít odstřelit !!

Další odpovědi
Hlada

Chyba není v prohlížeči, ale ve špatně napsaném kódu. Je to možné snadno ověřit pomocí grafu v záložce Výkon ve Správci úloh. Při posouvání jiných stránek je potřeba mnohem méně výkonu procesoru než při posouvání odpovědí. Zpomalení se proto týká pomalejších počítačů. Otázkou je, co s tím budou dělat majitelé Odpovědí. Jen pro zajímavost. Kód této stránky má 520 řádků a text otázky se v něm opakuje 18×, jestli jsem počítal dobře.

Damiana

Mám Safari a také mne rozčiluje, jak se to zpomalilo. Předtím to „lítalo“ jedna radost. Nevím, jestli je to prohlížečem. ☹

Fyzik

u mě pohoda

mosoj

Mám IE 9 a neporuji změnu.
Jde špatně psát do okének, ale to dělalo i dříve. A dělá to jenom někdy.
Doplňuji:

  • nepozoruji –

IK

Jsem ráda když mi to nespadne a přes hvězdičky se mi hodí reklama, zatím se mi to jen zhoršuje, tak možná bych měla být ráda, že se občas i přihlásím.
Doplňuji:
.....hergot to je ale virus, vůbec se to nehejbe

lukas.zmizik

Prohlížečem určitě ne. Zpomalují to reklamy a javascript. Žádný amatérský programátor se bez javascriptu neobejde a dodá ho do svých stránek co nejvíc (jedná se např. o rozbalovací menu a pod.)

Za to mi dají asi ban, ale jediné, co poradím, je prohlížeč, který umí blokovat reklamy.

Když sem se díval na css, jsou dokonce písma na některých nápisech stínovaná, ačkoli to okem nepoznáte, ale v modré liště je u nadpisu nastaven modrý stín. Což je super, když to umí akorát zpomalit, nezobrazí se to ve všech prohližečích a prakticky to nejde vidět.

Ella

mám JENOM Chrome a načítá se mi to stejně jako dřív, bez sekání…

briketka10

tak to zkusím taky mám jen 7.11 Mozillu