Avatar uživatele
hanny 2

Jde to spravit?

Nefunguje mi ventil u 3 roky starého papiňáku.Dá se to opravit a dělá to někdo?Nebo ho mám vyhodit a koupit nový?Ten původní mi vydržel 30let!Nevím,kam otázku zařadit.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, dudu, iceT, anonym, suaeda před 4509 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Nefunguje ventil jak? Nepropouští přebytečnou páru, nebo naopak pára uniká a v papiňáku nevznikne tlak? V prvním případě by mohl být ucpaný, takže vyčistit, profouknout. V druhém případě by to mohla být porušená tavná pojistka, tu stačí vyměnit. Hodil by se podrobnější popis, nebo fotka.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Profesionální opravář asi k nalezení nebude, ale zkuste se obrátit na šikovného přítele-kutila nebo hodinového manžela. Doma máme docela letitý tlakáč a ventil jsem musel rozmontovat a vyčistit už několikrát. Až na pružinu se tam nemá co polámat, ale kypící obsah příliš plného hrnce ventil pěkně za..re.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nevím o žádném takovémto opraváři, který by toto dělal, ani jsem nikdy neviděl, že by se prodával náhradní ventil, ale tam by se snad nemělo ani nic pokazit. Spíše jen bude zaseklý, nebo se tam něco dostalo. Snad by si s tím poradil nějaký kutil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ptala jsem se na to same pred 2 lety v domacich potrebach.
Pani mi rekla, ze se posilaji na adresu vyrobce.
Zdalo se mi to slozite , koupila jsem si novej , ale uz to neni ON. Docela mi to mrzi.

  • iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Já bych se zkusil zeptat prodejce co s tím, ten by mohl doporučit nějaký servis.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek