Monča.R.E.T.

Jde to mít jinou barvu vlasů bez barvy na vlasy?

Strašně moc chci mít černý vlasy ale nechci si je barvit barvou na vlasy

Nejlepší odpověď
anonym

Strašně moc chtít je jen jedna strana doufání. Napřed než vyzkoušíš cokoliv, vyzkoušej si černou paruku. Sama mám zkušenost, že když v těhotenství „chytaly“ barvy jinak než jsem já i kadeřnice očekávaly, byla jsem hlavně překvapená, jak barva vlasů může ovlivnit celkový vzhled a dojem. Např. já s tmavými vlasy ( původně i typem blond) vypadám s tmavými ( ne černými) vlasy starší cca o 20 let a tak nějak mi zhrubne obličej. Kamarádka má takový případ doma. Její dcera se snaží vypadat jako všechny holky kolem ( což já nechápu) a tak si dává černý lak na nehty, žehlí si vlasy a barví je na černo. Účelem a výsledkem má být asi vypadat jako člen Adamsnovy rodiny. ..nebo alespoň jako mnoho kamarádek …

Další odpovědi
hanny 2

Mončo,asi nejde,jedině kdybys byla odbarvená blondýna a skočila po hlavě do bazénu s chlorovanou vodou,tak bys je mohla mít zelený.Jinak jedině černou paruku!

Damiana

Paruka, jinak to nevidím.

baghira

Záleží na barvě. Třeba šedá časem přijde sama. Ale černá těžko.

venkovan

Zkus ostravské doly.
Nic ve zlém, ale proč se chceš přebarvit. Copak ti příroda nedala příjemnou barvu vlasů?

ratava

Zkuste se podívat zde:
http://dlouhe­vlasy.cz/top-tema/top-tema-domaci-recepty.html
v odstavci „Bylinkové farbenie“ je něco o ořechových listech a podobně… Ale zda je to skutečně účinné, tak to opravdu nevím…

Lilly84

ne ne černá barva je tmavá musíš si to obarvit nebo tu paruku jinak to nejde.. ale třeba ja sem měla tmavě hnědy vlasy a na dovolený sluníčko a moře mi obarvily vlasy na světly .. :DD