Avatar uživatele
Monča.R.E.T.

Jde to mít jinou barvu vlasů bez barvy na vlasy?

Strašně moc chci mít černý vlasy ale nechci si je barvit barvou na vlasy

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2 před 4206 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Strašně moc chtít je jen jedna strana doufání. Napřed než vyzkoušíš cokoliv, vyzkoušej si černou paruku. Sama mám zkušenost, že když v těhotenství „chytaly“ barvy jinak než jsem já i kadeřnice očekávaly, byla jsem hlavně překvapená, jak barva vlasů může ovlivnit celkový vzhled a dojem. Např. já s tmavými vlasy ( původně i typem blond) vypadám s tmavými ( ne černými) vlasy starší cca o 20 let a tak nějak mi zhrubne obličej. Kamarádka má takový případ doma. Její dcera se snaží vypadat jako všechny holky kolem ( což já nechápu) a tak si dává černý lak na nehty, žehlí si vlasy a barví je na černo. Účelem a výsledkem má být asi vypadat jako člen Adamsnovy rodiny. ..nebo alespoň jako mnoho kamarádek …

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Mončo,asi nejde,jedině kdybys byla odbarvená blondýna a skočila po hlavě do bazénu s chlorovanou vodou,tak bys je mohla mít zelený.Jinak jedině černou paruku!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Paruka, jinak to nevidím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Záleží na barvě. Třeba šedá časem přijde sama. Ale černá těžko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Zkus ostravské doly.
Nic ve zlém, ale proč se chceš přebarvit. Copak ti příroda nedala příjemnou barvu vlasů?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ratava

Zkuste se podívat zde:
http://dlouhe­vlasy.cz/top-tema/top-tema-domaci-recepty.html
v odstavci „Bylinkové farbenie“ je něco o ořechových listech a podobně… Ale zda je to skutečně účinné, tak to opravdu nevím…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lilly84

ne ne černá barva je tmavá musíš si to obarvit nebo tu paruku jinak to nejde.. ale třeba ja sem měla tmavě hnědy vlasy a na dovolený sluníčko a moře mi obarvily vlasy na světly .. :DD

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek