2vk2

Jde The sims 2 propojit s The sims 3?

Když mám doma The Sims 2 můžu do toho nainstalovat například The Sims 3 Cestovní horečka??

Odpovědi
Ella

ne, nejde.

ministri

Ne

tyrox

Mohlo by to jít samozřejmě ,ale jediný kdo to dokáze je zkušený programátor nebo vývojáři buď můžete zaplatit nějakému skvělému programátorovi za propojení této hry nebo vývojářům navrhnout tuto ,,mutaci,, her nebo se to dá naučit sám ale to by trvalo trošku déle