_136

Jde tato fotografie považovat za blbý žert?

Nevložil jste odkaz, jde o poprušení pravidel.

Jeden odkaz mnoha

https://global­news.ca/news/7124442/lit­tle-caesars-swastika-pepperoni/

Odpovědi
zjentek

Pekárna takto přeje zákazníkovi štěstí – o tom svastika je.

Pokud zákazním pochopí zle (může jít o roma a podobné), může si stěžovat, ale také by měl prokázat, že si za vidinou zisku ze soudního sporu salámek na zdravém jídle takto neupravil sám.

Obrázek může být třeba až giga veliký… prostě zatěžovámí sítí blbostmi, nic jinýho v tom nevidím.

Rokio

Je to hlavně propagace nacismu, což je v našich končinách protizákonné.

A není to blbý žert, ale velká blbost.

Drap

Nepřipadá mě to vůbec žertovné, blbé ale ano a hodně.

hapiky

Možná se jim pica moc nepovedla, tak doufají že si ji nějaký nácek pověsí na zeť.

Kelt

Mohli dát ta kolečka od salámu trochu do řady, ať to vypadá. Stejně tak mohli dát na pizzu pěticípou hvězdu nebo půlměsíc. Dnes už nehodnotíme výtvor, estetiku, ale úmysl. Co se tam skrývá. Za chvíli se budeme bát psát, protože někdo může najít v pořadí písmen taky určitý motiv.