Alča M.♥

Jde tady blokovat uzivatel?

Zas mi nekdo smazal otazku uz po pate, tak se ptam znova
Doplňuji:
ne, nesmazali, ted jsem si toho vsimla

Nejlepší odpověď
annas

Alčo, už jsi několikrát dostala odpovědi, že všechno se dovíš v Kodexu, ve vyhledávací liště. Tvoje otázky jsou opravdu zbytečné.

Další odpovědi
samicek333

V názvu máš, jestli jde blokovat uživatele a a pak píšeš, že ti někdo maže otázky. Jak to souvisí?

hanulka11

pokud budeš vkládat zbytečné otázky budou se mazat ,to je snad jasné
zdejší web slouží ke smyslplnému kontaktu a ne ke krácení dlouhé chvíle

led

Blokovať môže len admin. Ostatní môžu blokovať spoločensky – nereagovať na príspevky užívateľa.
Vymazať príspevok z databázy má právo len admin. Strieborní a zlatí užívatelia môžu priamo zneviditeľniť príspevok. Ostatní dávajú cez tlačítko ‚nahlásiť‘ návrh na odstránenie adminovi.
zdroj: na spodu stránky odvědi.cz – podmienky…, kodex…

Michal Kole

Nový engine odpovědí to už umožňuje,. Stačí kliknout na ikonku kontakty