Acer

Jde stáhnout minecraft do mobilu někde, kde to půjde jako v pc třeba 1.4.5 a ne jen demoverzi?

Prostě chci mít minecraft v mobilu a nechci to stahovat z google play to není ono, a při té příležitosti, mi telefon nabízí rychlost ukazatele, myslíte, že by šlo, aby byl mobil připojený i s myší?
Doplňuji:
Ptám se hlavně na ten minecraft.

Odpovědi
balca

no ono jsou různé bezdrátové joystiky atd… ale myslím že to moc nepujde a že to nebude pohodlné ..