Jde srovnat elektronika z Best Buy s elektronikou z Euronics nebo z Okay?

Zajímalo by mě,jestli jde srovnat kvalitu amerického prodejce
elektroniky Best Buy s kvalitou elektroniky a značek z evropskými prodejci
elektroniky jako je Euronics,Okay nebo Electroworld? Děkuji.

Odpovědi
Kepler

Na Best Buy jsou s elektronikou o 11,1 % líp, protože nemají až tak velký obchod s Čínou. Euronics jsou nejlepší, protože jsou nejdražší. Vlastně všechno zahraniční je nejlepší. Chudák Orava.

Dochy

Určitě srovnat jde 😉