Werwolfo

Jde smrkat oběma dírkami najednou?

Podle mě jo, podle mého kamaráda ne :D

Nejlepší odpověď
mosoj

Tak to bych chtěl vidět. Pokud je jedna nosní dírka ucpaná více a druhá méně ( a to je téměř vždy) tak bych vás chtěl vidět jak smrkáte najednou ! Vždy to půjde tou která je ucpaná méně. Navíc smrkat se má s citem a jemně, aby se hleny nezatlačily do středouší. A ještě jeden blud. Nos není ucpaný hlenem ale otokem sliznice a tu nevysmrkáš !!! Hlen to jen dorazí !

Další odpovědi
anonym

Jde, ale musí se to umět!

anonymmm

Jo, jde to, akorát tě to stojí víc úsilí. Když smrkáš jen jednou dírkou, tak se ti nos uvolní rychleji a důkladněji. :)

terry

Proč to nezkusíte?

pusinka50

Jde to. Ale. Smrkat se má mírně a určitě dírku po dírce, aby nepopraskaly různé cévky v nose nebo i v mozku.