KdoSiOdJinud

Jde smazat nebo zamezit přístup některým uživatelům na mou stránku FB?

Jde vyloženě o stránku (pro přidání se kliká na „To se mi libí“…
Doplňuji:
radeji doplnim 🙂: Stránku nemyslim svou zed, ale Fan Stranku… I tak díky za odpověd 🙂

Nejlepší odpověď
kropitko

Já myslím, že by to mělo jít v profilu, vyznačit co chcete, nebo nechcete aby se ukazovalo ostatním. Jinak já jsem řešila podobný problém, současná partnerka mého ex šmírovala, co nového, tak jsem jí zamezila přístup. Je fakt, že já se nedostanu na její stránky na FB,ale ona se nedostane na ty moje. Ani se sobě navzájem nezobrazujeme…