káča12345

Jde si v PowerPointu udělat vlastní návrh šablony snímku?.. Když tak, Jak?

Chtěla bych jako návrh šablony snímku udělat fotografii, nevíte jestli to jde? Máme Microsoft Office PowerPoint 2003…Děkuji :D

Odpovědi
Bedy

Samozřejmě, že to jde. Vložíte fotku, nastavíte ji, aby byla na pozadí a uložíte to jako šablonu (tedy soubor s příponou .pot)

KristHry

Pár šablon zdarma a nebo zajímavé doplňky je možno nalézt na našem webu, tak mrkněte: https://www.od­prezentuj.cz/zdar­ma-ke-stazeni/