Stilinski24

Jde si trvale změnit barvu vlasů? Jde si i trvale narovnat vlasy?

Mám tmavě hnědé vlasy a chtěla bych je světlejší, ale zase ne blonďaté, prostě něco mezi… A k tomu narovnání, kudrnaté vlasy jsou fakt na nic, lze to nějak udělat?

Odpovědi
Malvína

Změnit barvu vlasů určitě lze u kadeřnice. Ovšem ne trvale, vlasy odrůstají, musí se chodit pravidelně. Zesvětlování je delší proces a náročnější pro vlasy. Je nutné dávat jim poté větší pozornost v oblasti péče.

elkon

Nelze ani jedno, ani druhé.Jak tě něco takového může napadnout. Barva se může měnit až stářím.

nyjono

Barvu nelze trvale změnit. Jak tě to mohlo napadnout??? Přece vidíš, že ženy mají často u kořínků jinou barvu, jak jim vlasy rostou.
Co ti brání chodit každý měsíc ke kadeřnici, aby ti vlasy nabarvila.
Tedy až budeš mít rozum a vyděláš si na to. Předpokládám, že rodiče by asi nadšení nebyli.
A trvale narovnat také nelze. Ani chemicky. To už máme doma za sebou.
Trochu se mění věkem, ale záleží hodně na genetice.