Bublinnka

Jde si na skype volat s více lidma najednou a zdarma?

né videohovory

Nejlepší odpověď
Michal Kole

chat jde, videohovory minimálně jeden z účastníků musí mít zaplaceno

Další odpovědi
chudst

Ano. Prolezte si nastaveni. Volejte si s nekym a prochazejte ho. Odhaduji, ze by to mohlo byt tam, jak normalne mate seznam jmen – kliknete na dane treti jmeno, se kterym chcete volat a dejte „pozvat k hovoru“, nebo neco takoveho. Sam jsem to delal jen jednou.

Žorža

Ano…jde to jako konferenční hovor,ale jde to bez videa… s videem si to musíte zaplatit…

led

Tento spôsob hovoru sa volá konferencia. Funguje to. Používam hlavne na medzinárodné hovory, bežne 3 štáty. Videokonferenciu som neskúšala. Dôležité je, aby sa ten v strede neodpojil prvý, ale až posledný.