talka

Jde se nějak zbavit lekání?

Někdo se nelekne ani hromu a někdo sebemenšího náhlého zvuku (jako já).

Nejlepší odpověď
annas

Opět moje zkušenosti s čínskou medicínou. Nevnucuji, jen kosntatuji.

Emoce jako strach, lekavost ci stres souvisí s oslabenou energií ledvin. Takže posílit ledviny.

Máte-li zájem, projděte si odkaz. http://www.cinska-medicina.eu/zen­sen?epc=G008

Doporučuje se žen-šen, ale ten si netréoufnu sama doporučit Užívám přípravky firem – nemohu uvést – prý jde o reklamu.

Máte-li zájem o další ifnormace, napišete IP.

„Sílu ženšenu využije každý orgán v lidském těle, je- li zrovna v deficitu. Na úrovni sleziny je to nechutenství, únava, malátnost a bledost. U plic zase dušnost, pocení, žízeň. Srdci napomáhá ve zklidnění se, nespavosti, hojném snění a zhoršující se dlouhodobé paměti. Do oblasti ledvin spadá lekavost, strach, slabá vůle a intelekt, impotence a neplodnost. Opravdu skvělý to pomocník ve zdraví i nemoci. V tomto případě se jedná o ženšen bílý- dále neupravovaný, který nemá zahřívající účinky ženšenu červeného, nebo korejského“

Další odpovědi
Banán salám

To asi nebude tak jednoduchý .. těžko říci jak přesně to léčit ale v jednom dokumentu zkoumali lekavost koní .. byly dvě skupiny a jedna z nich jedla delší dobu jídlo tučnější než ta druhá .. výsledek byl jasný .. koně s větším obsahem tuku v těle se lekali o hodně méně .. čím více tuku tak tím více estrogenu v těle (ženský hormon) a čím méně tuku tím více testosteronu v těle (mužský hormon)

mosoj

Vyčisti si svědomí. Nemáš ho čisté.