Calimë

Jde se naučit zpívat?

Neslyším, že zpívám falešně, ale když si to nahraji, slyším, jako by se mi hlas podlamoval. Mohu se naučit zpívat?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud je nějaký hudební sluch, tak určitě. Zpívat dobře ovšem vyžaduje školeného pedagoga. Sama to zřejmě nezvládneš

Další odpovědi
Děda Louda

V popisovaném případě, kdy neslyšíš, že zpíváš falešně, to půjde dost těžko, ne-li vůbec. Věnuj se místo zpěvu něčemu jinému.

vivatis

Naučit zpívat?Zpívat umí každej debil je jen otázkou jestli se ti to a lidem líbí nebo ne.