_136

Jde se naučít vyrábět dorty i bez vzdělání cukráře?

Zapomněl jste vložil odkaz na zdroj obrázku.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… ano, dokonce několik takových znám …

Další odpovědi
Hufnágl

Určitě se to dá naučit. Manželka je vystudovaná v jiném oboru než je cukrářka, a její dorty (na 300 ks) byly žádané, ale zdravotní stav ji už nedovolí se pečením i zdobením dortů zabývat.

Část její tvorby.

Zdroj: https://www.domaci-jidelnicek.cz/dor­ty/

Drap

Zajímat se o obor a cvičit. Čim více toho napečeš, tím se zlepšíš.

nyjono

Třeba podle receptů?

elkon

Od někoho, kdo to ovládá. Ale také to chce trochu talentu. Je to svým způsobem umělecké dílo a každý na to nemá.

Hufnágl

nyjono
Základní recepty jsou stejné, jak na korpus, tak i na krém. Nejhorší je potahování a zdobení.