Liki Nek

Jde roztáhnout gumový kryt ?

Ahoj, mám zajímavý dotaz. Kamarád mi dnes daroval kryt na iP 4/4S, protože už ho nepotřebuje, ale já mám iP 5S. Jedná se o extrémně ohebný gumový zelený kryt. Já bych si i koupil na 5S, jenže ho NIKDE (ani na amerických shopech a tak ) nemohu sehnat a strašně se mi líbí. Roztáhnout jde, ani se nezníčí nebo tak něco (dokonce tam i sedí třeba tlačítka atd.), ale chci se zeptat jestli nevíte nějakej účinnej způsob na roztažení gumy. Díky.

Odpovědi
jáára

spíš ne. jak je jednou vulkanizovaná… vytahat by asi šla, ale to poškodíš