Misirik

Jde propojit počítač a notebook tak aby si počítač propůjčil obrazovku?

Nebudu notebook kuchat ,ale mám notebook bez grafické karty a starý počítač nemá monitor a klávesnici tu klávesnici přežiju ,ale hlavně ten monitor potřebuji.

Doplňuji:
Jak udělat počítačový Cluster?

Nejlepší odpověď
gecco

…„počítačový Cluster“… – je něco ´kapku´ jiného, než máš na mysli…
😉

Teoreticky to lze – musel bys fyzicky propojit výstup grafické karty na vstup monitoru (přímo na dráty). Softwarově nelze – na notesu nic nespustíš.

Další odpovědi
cochee

Bez kuchání notebooku to nepůjde ani teoreticky.

Emefej

Šlo by to jedině rozborkou notebooku.