Meffinka

Jde prodloužit dobu hovoru?

O tomhle jsem dřív nevěděla, ale mám na svém mobilu (Samsung Galaxy mini) omezenou dobu hovoru na 65minut a paušál Free o2. Nevím, jestli má na tu dobu nějaký vliv ten paušál… A chtěla jsem se právě zeptat, jestli je možné si to nějak prodloužit, jelikož volám poměrně často. Děkuji

Odpovědi
Hlada

Omezení maximální délky hovoru je ve všech sítích. Nijak to nesouvisí s tarifem nebo telefonem. Je to celkem rozumné opatření třeba pro situaci, když si někdo zmáčkne tlačítko v kapse omylem.