domca94

Jde převést pojistku na jiny ucet ?

V následujícím měsíci očekávám výplatu pojistky na muj ucet, bohuzel ale od banky z osobních důvodu odcházím. Bude mozne aby mi ty penize předvedly na muj jiny ucet u jine banky ?

Odpovědi
anonym

Bude ještě existovat ten účet, kdy žti na něj přijdou peníze z pojistky???

  1. ano, pak dáš příkaz k převodu (nebo si vybereš hotovost)
  2. ne – pak bude platba vrácena pojišťovně, protože účet příjemce nebude správný

___
Pokud b), změň v pojišťovně účet, na nějž ti mají „výplatu pojistky“ zaslat. Jestliže to nestihneš, musíš pak počkat, až banka peníze pojišťovně vrátí a teprve poté ti pojišťovna peníze pošle na účetnový.

anonym

Chcete vydělat několik $?
Produkt který vám představuju se jmenuje LibertaGia lide zde na tom vydělávají několik tisíc $! chceš vědět informace,video návody?
http://libertagia-vydelavani-z-domova.webnode­.cz/products/li­berta-gia-/