horacekto

Jde přes TV: PHILIPS Avec Pixel Plus HD – (USB)-Sledovat filmy (AVI,Divx,WKM..?)

Dobrý den chtěl bych se zeptat, mám TV Avec Pixel Plus HD dnes jsem si nahrál na USB flesku 1 video(MP4)a když jsem to tam vložil napsalo mě to „Je nedostupné“.
Skusil jsem dát jaký koliv film z formátem AVI ale tam nic nenapíše…

Děkuji za odpověd.

Odpovědi
Bedy

Prosím, AVI není formát – AVI je kontejner – jedno video s příponou AVI může být ve formátu MPEG-4, druhé může být ve formátu DivX, třetí třeba v Xvid.
Na to pozor, to si musíte v pokročilém nasatvení (detailech) před konvertováním nastavit. Bezpečná volba je MPEG2, to snad přehraje každé zařízení, MPEG4 je kvalitnější. DivX a Xvid není tolik podporovaný.