rudkr

Jde přeinstalovat modem Huawei?

Před časem jsem využíval na svém notebooku USB modem Huawei pro příjem mobilního internetu od operátora O2. Pro naprosto špatnou funkci jsem využívání ukončil.
Ve svém mobilu využívám internet v mobilu od T-Mobile. Bylo by možné SIM kartu z mobilu založit do modemu Huawei a využívat takto internet na notebooku? Jak přeprogramovat modem naprogramovaný pro O2 na služby T-Mobile?

Odpovědi
anonym

Modem je tvůj nebo v pronájmu od 02? Pokud je tvůj, nech si jej přeprogramovat od T-Mobile. V podstatě tam nahrají vlastní soft.
Než vyndat simku z mobilu, můžeš propojit mobil jako modem k PC. Současné mobily to umožňují. Uměly to i starší mobily.