Jde použít skořicový či vanilkový cukr do kafe místo klasického cukru?

Nejlepší odpověď
annas

Vyzkoušejte, zda vám bude káva chutnat. Každý má jinou chuť.

Další odpovědi
Drap

Samozřejmě. Potom však bude kafe mít skořicovou, nebo vanilkovou příchuť

zjentek

A proč by ne? Možno je použít jakýkoli cukr, třeba rumový, nebo kardamomový… ;)

ivzez

Použít lze oba, ale dala bych přednost skořicovému.
U vanilínového mi chuť přijde moc „chemická".

Emefej

Nevím, já si kafe nesladím.

marci1

Samozřejmě lze. Kávu si nesladím, ale dávám si do ní skořici. Krásně voní. 🙂

Klaproth

Já bych to tam nedával. Víš kolik stojí vanilkový (z vanilky, ne z etylvanilinu) cu­kr?