dnb

Jde pomocí Windows Movie Maker zdigitalizovat video z VHS?

Potřeboval bych zdigitalizovat video z VHS. Mám velkou sbírku různých káblů a tak mě zajímá, po kterém mám sáhnout k propojení videa a počítače a který program zapnout, aby to mělo nějakou odezvu?

Nejlepší odpověď
Emefej

Potřebuješ grabovací kartu.

Další odpovědi
Kura

O takovém káblu nevím. Jestli máš totiž představu, že videorekordér zapojíš „nějak“ do PC a uvidíš obraz a k tomu ještě s tímto videem budeš moct pracovat, tak máš špatnou představu.
VHS musíš překopírovat např. na DVD a potom teprve zpracovat v PC.
Profíci na to samozřejmě mají stroje jiný.
Najdi někoho, kdo má Combo VHS/DVD a ten ti VHS kazetu zkopíruje na DVD.