MrGandy

Jde podle čísla domu zjistit plohu?

Myslím tím, že někam zadám číslo domu a vyjedou mi všechny možné polohy …
Doplňuji:
Takhle, například číslo domu 300 – najde mi to všechny domy s číslem 300. Ulice se neví …

Nejlepší odpověď
beer

Kdejaký vyhledávač (mapa) pokud bude i ulice. Ukáže všechny vesnice a města.
Samotné číslo domu 12 ne.
Katastrální číslo je zase jedna jediná konkrétní adresa…

Další odpovědi
anonym

Každý konkrétní dům má pouze jednu neopakovatelnou polohu.
Nějak sis to asi popletl.
Jinak údaje nabízejí mapy.cz a katastr nemovitostí.
Doplňuji:
Vyhledávání funguje na č.p., takže nemusíš znát ulici, ale k.ú. a čp. ano.
P.S. Ostatní údaje (zastavěná/užitná plocha apod.), je dohledatelná v archivu spádového stavebního úřadu, jež schvaloval kolaudaci. Tam je i charakter nemovitosti – bytový, nebytový, administrativní, obchodní, občanská vybavenost atd.

tom004

Tak,z této otázky,jsem,tak trochu,zmaten­.Může,to být,poloha,ne­bo,plocha,ap.A,ja­ké polohy.
Doplňuji:
Tak,takový program,neznám,a myslím si,že,ani neexistuje.

anonym

Ano jde to google earth,který si stáhneš zdarma.

Aby jsi vyhledal určitý dům,musíš napsat: město,ulici,číslo domu. Oddělovat čárkou,

Zdroj: http://img.na­dapenny.com/t20/112­19/nadap054330234­040237.jpg

bolak

Odpověď uživatel Dr. Axl byla dobodávana podvodně, palec byl od uživatelky ocko byl přidělen více jak rok od zadání otázky. V době vložení odpovědi zde ocko ještě nebyla ani zaregistrována.

Děkujeme za pozornost 🙂