Jde podávat alkohol nitrožilně?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Tady jsou nějaké odpovědi.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-se-stane-kdyz-se-alkohol-pouzije-nitrozilne-2

Další odpovědi
robosobo

ano,stejným způsobem jak se kontroluje alkohol v krvi při odběru až nato že si krev neodeberete ale přidáte do ní alkohol

vecernice

Dá ale pozor na to.Já bych to teda určitě nezkoušela.Kdysi jsem viděla kluka,který se vsadil a píchl si /nevím ty jednotky/ale bylo to tak pět kapek,tvrdého alkoholu.Jelikož to jde přímo do krve,tak byl okamžitě na mol.