barunka4202

Jde ovlivnit sen? Mohu nějak udělat, aby se mi zdálo to, co chci?

Nejlepší odpověď
e1232851@trb

když budeš myslet, než usneš, na to, co chceš, aby se ti zdálo, tak jde trochu zvýšit pravděpodobnost, že se ti o tom bude zdát, ale zaručený způsob asi neexistuje

Další odpovědi
klumprt

Říká se tomu lucidní snění. Já to neumím, ale prý se to dá natrénovat. Dej to do googlu a nějaké návody nebo rady určitě najdeš. Jednoduchý a univerzální návod ale neexistuje, jinak bych to dělal taky.

Lurius

Nejčastěji se mi licidní sny zdají poté, co se během noci třeba jen na pár vteřin probudím, uvědomím si kde jsem byl a co jsem dělal a opět zase usnu…

pucipuci

Za 40 let se mi to nepovedlo,a to jsem se hodně snažil.

Lurius

Hodně ti pomůžou počítačové hry